پکیج دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ

پکیج دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ

پکیج دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ

 

پکیج زمینی دوگانه سوز و سه گانه سوز گروه صنعتی آلپ با ابعاد و ظرفیت های مختلف در انواع  استخری ، دوگانه سوز ، سه‎گانه سوز توسط مهندسان با تجربه آلپ به صورت بومی و نخصصی تولید می شود . پکیج های زمینی آلپ با قطعات کاملا اروپایی و درجه یک بصورت کاملا اتوماتیک و بهینه طراحی میشود تا در کنار داشتن بهترین کیفیت مصرف سوخت کمی برای مصرف کننده داشته باشد.

پکیج های زمینی دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ نسب به موتور خانه های قدیمی فضای کمتری را اشغال میکند و از لحاظ مصرف سوخت نسبت به موتورخانه ها ۳۰ درصد پایین می باشند تا در کنار راندمان بالا هزینه سوخت برای مصرف کننده پایین تر باشد.

گروه تولیدی و صنعتی آلپ دارای گواهینامه معتبر ایزو ۹۰۰۱ – ۲۰۰۸ می باشد , به همین دلیل برای اعتماد مشتری به محصولات آلپ تمامی محصولات دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران تولید میشود تا در صورت ایجاد هر گونه ایراد و عدم کارکرد صحیح در دستگاه گروه آلپ تمامی قطعات را برای پشتیبانی در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

پکیج دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ

مزایای پکیج زمینی آلپ

پکیج های زمینی دوگانه سوز و سه گانه سوز آلپ دارای ترموستات برای تنظیم دما به انتخاب مصرف کننده میباشد و امکان روشن و خاموش کردن پکیج را بر عهده دارد .
کارکرد پکیج های گروه صنعتی آلپ کاملا بی صدا بوده و برای مصرف کننده آلودگی صوتی ایجاد نمیکند و این نکته باعث شده تا در هر مکتن که لازم بود نصب شود , حتی ناگفته نماند هیچ گونه عایق کاری برای پکیج های زمینی آلپ نیاز نمیباشد و با بهترین کیفیت در ایران و خاورمیانه صادر میشود.

 

آلپ هلدینگ

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *