پکیج برقی دیواری آلپ

پکیج های برقی تولیدی گروه صنعتی آلپ به دو دسته پکیج برقی تک فاز و پکیج برقی سه فاز تقسیم می شوند.

مکانیزم اساسی عملکرد پکیج های برقی دیواری به این صورت می باشد که با استارت اولیه, دستگاه شروع به استفاده از حداکثر ظرفیت انرژی می نماید ,  بعد از حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه که دمای آب جوش مدار به ۸۰ درجه سانتی گراد رسید مصرف برق دستگاه به شدت کم می گردد و تا زمانی که دمای آب مدار از میزان تعیین شده پایین تر نرود دستگاه در حالت آماده به کار میماند.

 

پکیج برقی دیواری آلپ
پکیج برقی دیواری آلپ

کیفیت رنگ و بدنه پکیج برقی آلپ

رنگ بدنه  پکیج های برقی دیواری آلپ به رنگ های سفید , رنگ چوب و رنگ ام دی اف تولید می گردند . این عمل توسط دستگاه های مدرن کورینگ و دستگاه رنگ پودری و الکترواستاتیک انجام می گیرد که یکی از بهترین نوع رنگ کاری در سطح دنیا می باشد.

این نوع از کیفیت رنگ موجب می گردد که کیفیت رنگ بدنه دستگاه تا سالیان سال مانند روز اول ماندگار باشد و بعد از چند سال استفاده هیچ گونه کدری و یا ریختگی رنگی دراین پکیج های برقی مشاهده نمی گردد.

رنگ بدنه پکیج های دیواری آلپ به صورت لعاب دار زده می شود که کیفیت و شفافیت خاصی را به سیستم می بخشد.

 

 

پکیج برقی دیواری آلپ

تفاوت پکیج برقی دیواری با پکیج دیواری گازی 

  • پکیج های دیواری برقی سرعت بسیار بالایی نسبت به پکیج های گازی دارند به این صورت که از اولین استارت پکیج برقی دیواری نهایتا به ۳۰ دقیقه زمان نیاز داریم تا پکیج شروع به سرویس دهی نماید در حالی که این زمان در پکیج های گازی بسیار بیشتر است. ( به علت اتلاف انرژی بسیار بالاتر پکیج های گازی )
  • پکیج های دیواری گازی برای گرم کردن آب درون مخزن خود از شعله بهره می برند و این شروع دردسرهاست ! شعله این پکیج ها به خودی خود موجب ایجاد صدای آزاردهنده می شود در حالی که در پکیج های برقی خبری از شعله نیست پس صدای مزاحمی هم وجود ندارد.
  • پکیج های گازی به علت استفاده از سوخت فسیلی حتما بایستی در محیط هایی نصب شوند که دارای تهویه هوای فراوان باشد . نیاز به توضیح نیست که در صورت عدم وجود تهویه مناسب و دودکش کارکرد دستگاه با اختلالات جدی مواجه خواهد شد و مصرف کننده در معرض خطر گاز گرفتگی و خفگی قرار خواهد گرفت , در حالی که در پکیج های برقی شعله ای وجود ندارد پس نیاز به تهویه و دودکش وجود ندارد و می توان دستگاه را در هر مکانی نصب کرد.

مشتریان و همکاران گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره می توانند با شماره تماس های ۰۴۴۳۳۴۵۰۰۴۶ و ۰۹۱۰۰۸۱۸۹۲۱ تماس حاصل نمایند.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *